Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi

Misja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębi

Uznając profilaktykę za skuteczne narzędzie oraz biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klientów, z empatią i zasadą poszanowania godności, świadczymy skuteczną pomoc i udzielamy zindywidualizowanego wsparcia mieszkańcom gminy Jastrzębia dążąc do poprawy jakości ich życia.

Dzień Kobiet w Klubie Seniora +

Utworzono dnia 14.03.2023

8 marca czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet jest świętem wszystkich Pań bez względu na wiek. Panie z Klubu „Senior +” w Mąkosach Starych również świętowały ten dzień.

Z tej okazji już w dniu 1 marca 2023 roku seniorzy mieli możliwość spotkania z paniami reprezentującymi firmę kosmetyczną ORIFLAME i uczestniczenia w pokazie kosmetyków. Przedstawicielki firmy pokazały jak prawidłowo nakładać kosmetyki na twarz oraz dłonie. Seniorzy mogli się poczuć jak w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

Natomiast w dniu 8 marca 2023 roku seniorki z Klubu Seniora + odwiedził radny gminny Jastrzębia Pan Marcin Mąkosa, który złożył życzenia oraz wręczył każdej z Pań różę.  Dzień Kobiet minął Panią na wspólnych rozmowach i wspomnieniach minionych lat.

 

Zero mycia, zero prania,
zero szycia, gotowania.
Dziś Dzień Kobiet, drogie panie,
tysiąc kwiatów na śniadanie.
I niech tak już co dzień będzie, Twoje Święto – ciągle, wszędzie!
Spełnienia marzeń z okazji Dnia Kobiet

 

Dzień Kobiet

Utworzono dnia 14.03.2023, 09:45