Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi

Misja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębi

Uznając profilaktykę za skuteczne narzędzie oraz biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klientów, z empatią i zasadą poszanowania godności, świadczymy skuteczną pomoc i udzielamy zindywidualizowanego wsparcia mieszkańcom gminy Jastrzębia dążąc do poprawy jakości ich życia.

Projekt “Bezpiecznie -zdrowo -serdecznie -usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”

AKTUALNOŚCI:

„Opieka wytchnieniowa” − edycja 2023.

Utworzono dnia 23.02.2023

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi informuje, że realizuje Program pn. „Opieka wytchnieniowa” − edycja 2023. Wszystkich zainteresowanych taką formą pomocy zapraszamy do składania wniosków.

czytaj dalej... na temat: „Opieka wytchnieniowa” − edycja 2023.

Usługi opiekuńcze w gminie Jastrzębia

Utworzono dnia 23.02.2023

Usługi opiekuńcze w gminie Jastrzębia

Gmina Jastrzębia w okresie od 01.05.2021 r. do 31.08.2022 r. realizowała projekt pn. „Bezpiecznie-zdrowo-serdecznie, usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”. Celem projektu było ułatwienie dostępu do usług opiekuńczych dla 24 osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu zamieszkujących obszar gminy Jastrzębia       poprzez zwiększenie zakresu i jakości usług środowiskowych. Realizatorem projektu jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi.

czytaj dalej... na temat: Usługi opiekuńcze w gminie Jastrzębia

Projekt pn. „Bezpiecznie – zdrowo – serdecznie- usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”

Utworzono dnia 05.04.2022
Pomaganie może przybrać wiele form. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w gminie Jastrzębia niesie pomoc w formie usług opiekuńczych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Projekt pn. „Bezpiecznie – zdrowo – serdecznie- usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób...
czytaj dalej... na temat: Projekt pn. „Bezpiecznie – zdrowo – serdecznie- usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”

Projekt "Bezpiecznie - zdrowo - serdecznie - usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu"

Utworzono dnia 20.04.2021

Bezpiecznie-zdrowo-serdecznie

Utworzono dnia 13.04.2021

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi z dniem 01.01.2021 r. rozpoczął realizację projektu pn. “Bezpiecznie -zdrowo -serdecznie -usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”, a od 01.04.2021 r. rozpoczęła się rekrutacja uczestników.

czytaj dalej... na temat: Bezpiecznie-zdrowo-serdecznie

Projekt „Bezpiecznie-zdrowo-serdecznie-usługi i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”

Utworzono dnia 30.03.2021