Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi

Projekt “Bezpiecznie -zdrowo -serdecznie -usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”

AKTUALNOŚCI:

Projekt pn. „Bezpiecznie – zdrowo – serdecznie- usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”

Utworzono dnia 05.04.2022
Pomaganie może przybrać wiele form. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w gminie Jastrzębia niesie pomoc w formie usług opiekuńczych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Projekt pn. „Bezpiecznie – zdrowo – serdecznie- usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób...
czytaj dalej... na temat: Projekt pn. „Bezpiecznie – zdrowo – serdecznie- usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”

Projekt "Bezpiecznie - zdrowo - serdecznie - usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu"

Utworzono dnia 20.04.2021

Bezpiecznie-zdrowo-serdecznie

Utworzono dnia 13.04.2021

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi z dniem 01.01.2021 r. rozpoczął realizację projektu pn. “Bezpiecznie -zdrowo -serdecznie -usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”, a od 01.04.2021 r. rozpoczęła się rekrutacja uczestników.

czytaj dalej... na temat: Bezpiecznie-zdrowo-serdecznie

Projekt „Bezpiecznie-zdrowo-serdecznie-usługi i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”

Utworzono dnia 30.03.2021

Nabór na stanowisko OPIEKUNA wspomagającego w codziennym funkcjonowaniu dla osób potrzebujących

Utworzono dnia 30.03.2021

"Nabór na stanowisko opiekuna w Ośrodku Pomocy Społecznej w Jastrzębi" do dnia 13 kwietnia 2021 r.

czytaj dalej... na temat: Nabór na stanowisko OPIEKUNA wspomagającego w codziennym funkcjonowaniu dla osób potrzebujących

Unijna dotacja na usługi opiekuńcze

Utworzono dnia 11.03.2021

Gmina Jastrzębia otrzymała dotację w kwocie 565.747,40 zł na realizację projektu pn. „Bezpiecznie-zdrowo-serdecznie, usługi opiekuńcze i teleopieka dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”.

czytaj dalej... na temat: Unijna dotacja na usługi opiekuńcze